Ana içeriğe atla

Etkinlikler

Yabancı Diller Fakültesi Ve Yabancı Diller Yüksekokulu Koordinesinde 10 Yabancı Dilde Derslere Yardımcı Materyal Hazırlama Projesi Kapsamında Hazırlanan Materyallerin Baskıya Hazırlanması ile ilgili Toplantı Yapıldı.

  Üniversitemiz Yabancı Diller Fakültesi ve Yabancı Diller Yüksekokulu Koordinesinde 10 Yabancı Dilde (İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Arapça, Japonca, Çince, Farsça, Rusça) derslere yardımcı materyal hazırlama projesi kapsamında toplantı düzenlendi. Toplantıya Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Osman Kurt, Yabancı Diller Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Çakır, Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Hakan Demiröz ve projede görev alan öğretim elemanları katıldı.

Arapça Hazırlık Öğrencileri Tarafından Arapça Günü Etkinliği Düzenlendi

Yabancı Diller Yüksekokulunda Arapça hazırlık eğitimi alan öğrenciler tarafından Arapça Günü etkinliği düzenlendi.

MAYEM binası çalışma salonunda gerçekleştirilen etkinlik, Yüksekokul müdürümüz Doç. Dr. Hakan Demiröz ve Yabancı Diller Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İsmail Çakır’ın Dil öğrenme ve Arapçanın önemi hakkındaki konuşmaları ile başladı.

Hazırlık öğrencileri tarafından Arapça şiir, şarkı ve dilin önemine dair konuşmaların sergilendiği program, yapılan interaktif yarışma ve başarılı öğrencilere belge ve hediyelerin takdimi ile sona erdi.

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz.

asbu.edu.tr' yi kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.