Ana içeriğe atla
Hakan Demiroz_Mdr

 

Doç. Dr. Hakan DEMİRÖZ

+90312 596 4731

hakan.demiroz@asbu.edu.tr

 

ASBÜ Yabancı Diller Yüksekokulu Üniversitemizin misyonu ve vizyonu çerçevesinde öğrencilerimizi eğitim alacakları dilde 4 beceriyi etkin bir şekilde kullanabilen, öğrendikleri dilin yapı ve kelime bilgisine sahip öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Hızla küreselleşen dünyamızda teknolojinin etkisi ile iletişimin hızı inanılmaz derece arttı. Bilgiye ulaşmak ve bilgi üretmek daha önce hiçbir çağ ve dönemde olmadığı kadar çeşitlilik ve hız kazandı. Bu hızı takip edebilmenin ve bilime katkıda bulunmanın en önemli yolu ileri düzeyde dil bilmekten geçmektedir. İş dünyasına adım atmaya başladığınızda sadece tek bir yabancı dilin yetmediğini; ikinci hatta üçüncü dil bilenlerin avantajlı hale geldiğini göreceksiniz.

Bu nedenlerle bizler Yabancı Diller Yüksekokulu olarak size sadece çok yoğun dört beceriyi kapsayan bir hazırlık dil eğitimi sunmakla kalmıyor; hazırlık eğitiminden sonra 10 yabancı dilden birini de öğrenmenizi ve kendinizi geliştirmenizi istiyor ve bunun için her türlü desteği sizlere sunuyoruz.

Dili sadece sınıf içinde öğretilen kurallar zinciri olarak görmüyor; onu hem kampüs alanı içinde hem de dışarıda sürekli yaşamanızı sağlamak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Bireysel Öğrenme Merkezimiz ile sizlerin dil gelişiminizi sürekli aktif tutmak için faaliyetler ve programlar düzenliyor; ders saatleri dışında da kendinizi geliştirmeniz için kapılarımızı sürekli sizlere açık tutuyoruz.

 

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz.

asbu.edu.tr' yi kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.