Ana içeriğe atla

 

Değerli öğrencilerimiz,

Derslerimiz yüz yüze olarak 26 Eylül 2022 Pazartesi başlayacaktır. 

Aşağıda sınıflara göre İngilizce Hazırlık Programı ders saatleri belirtilmiştir. Hangi sınıfta olduğunuzu Moodle’da eklendiğiniz sınıfta bulabilirsiniz.  

  • 1. modülde sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki grup vardır. Sabah grupları 08:30, öğleden sonra grupları ise 13:00'de başlayacaktır. İlk gün ilk saat itibariyle devamsızlık işlemeye başlayacaktır.
  • Elementary, Pre-Intermediate ve Intermediate 8 hafta, Upper-Intermediate Extended ise 16 haftadır. Bir sonraki modülde zaman dilimleri ve sınıf sayısı koşullara bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.
  • Aynı kurun hem sabah hem de öğleden sonra grupları bulunmamaktadır. Tüm kurlar kendi içlerinde aynı zaman dilimindedir.  Buna göre kur zaman dilimleri aşağıdaki gibidir;

Elementary (Başlangıç): 08.30 – 12.30 (Pazartesi – Salı – Çarşamba – Perşembe)

Pre-Intermediate (Başlangıç-Üstü): 13.00 – 17.00 (Pazartesi – Salı – Çarşamba – Perşembe)

Intermediate (Orta): 13.00 – 17.00 (Pazartesi – Salı – Çarşamba – Perşembe)

Upper-Intermediate (Orta-Üstü): 13.00 – 16.10 (Pazartesi – Salı – Çarşamba)

  • Moodle’a giriş yapmadan sınıflara eklenmeniz mümkün olmadığı için, önce en az bir kere Moodle girişi yapmanız gerekmektedir. Moodle’a ASBÜ öğrencisi olarak kayıt olmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan bir süre sonra sınıfınıza ekleneceksiniz. 25 Eylül Pazar saat 17.00’e kadar sınıfınıza eklenmediyseniz ydyo@asbu.edu.tr adresine ASBÜ öğrenci adresinizinden eposta atarak sınıfınızın belirlenmesini talep edebilirsiniz.
  • Moodle'a giriş yapmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
  • https://moodle.asbu.edu.tr/
  • https://ydyo.asbu.edu.tr/tr/sss-genel

 

Hepinize sağlıklı ve başarılı bir akademik yıl diliyoruz.

ASBÜ – Yabancı Diller Yüksekokulu

 

Öğrenci eposta adresi:

ASBÜ öğrencilerine e-posta hesapları verilmiştir ve eposta adreslerini Öğrenci Bilgi Sisteminden öğrenebilirler. Öğrenci bilgi sistemine https://obs.asbu.edu.tr adresinden giriş yapabilir ve sağ üst kısımdan öğrenci numaranızı öğrenebilirsiniz. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra e-posta adresinizi öğrenci bilgi sisteminde bulabilirsiniz. Eğer giriş yaptığınız cihazda kişisel gmail hesabınız da açıksa giriş yaparken problem yaşayabilirsiniz. Sadece …..@student.asbu.edu.tr uzantılı eposta adresinden giriş yaptığınızdan emin olun.

Mail şifrenizi de https://asbusifre.asbu.edu.tr adresinden alabilirsiniz. Şifre işlemlerinizde sorun yaşamanız durumunda bid@asbu.edu.tr adresine e-posta yoluyla destek alabilirsiniz.

Moodle

Bağlantıdan Moodle hakkında bilgi edinebilirsiniz https://www.youtube.com/watch?v=ZtbD-klTYEo

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz.

asbu.edu.tr' yi kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.