Ana içeriğe atla

 

Değerli Öğrencilerimiz,


06 Şubat 2023 tarihinde 11 ilimiz ve ilçelerini etkileyecek şekilde gerçekleşen deprem felaketinde vefat edenlere Allah'tan rahmet, aile ve yakınlarına baş sağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Bu felaketten etkilenmiş tüm öğrencilerimize, ailelerine ve sevdiklerine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. 2022-2023 akademik yılı bahar döneminde dersler Yabancı Diller Yüksekokulu Rusça Hazırlık programında çevrimiçi (Online) olarak yürütülecektir. Program akademik takvime uygun olarak 20 Şubat 2023 tarihinde başlayacaktır.


Ders içerikleri, derslerin işlenmesi, program, ölçme ve değerlendirme gibi ayrıntılı bilgiye en kısa zamanda e-postalarınıza gönderilecek olan e-posta, Moodle, Yüksekokulumuzun resmi sosyal medya hesapları ve/veya Yüksekokulumuz web sayfası paylaşımları yoluyla ulaşabileceksiniz.

Daha önce web sayfamızda duyurulduğu üzere Rusça Hazırlık Programımız 20 Şubat 2023 tarihi itibariyle çevrimiçi olarak yapılacaktır. Ekte yer alan kılavuz derslerin ONLINE olarak işleneceği 2022-2023 Akademik yılı Bahar Dönemi için hazırlanmıştır. Bu kılavuz öğrencilerimizin, derslere başlamadan önce, dersler devam ederken ve program bitiminde, ASBÜ Yabancı Diller Yüksekokulu Rusça Hazırlık Programı kuralları, bilinmesi gereken önemli noktalar, işlenecek kitap(lar), program, Bağımsız Öğrenme Merkezi ve ölçme ve değerlendirme ölçütleri gibi öğrencilerimizin bilgi sahibi olması gereken konuları içermektedir. Öğrencilerimizin bu kılavuzda paylaşılanları bilmesi onların kendi sorumluluğundadır. Bu sebeple öğrencilerimizin kılavuzu tamamıyla dikkatli bir şekilde okuyup anlaması önem arz etmektedir.

Sağlıklı ve güvenli günler dileriz

ASBÜ-YDY Rusça Hazırlık Programı

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz.

asbu.edu.tr' yi kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz.